Ričardas Birmanas

Vonios baldai pagal užsakymą Vilniuje


Vonios kambario baldų gamyba visada reikalauja patirties, sukauptų žinių bei įgūdžių. Pasitelkęs visus šiuos aspektus kokybiškai atlieku savo darbą, o medžiagų kokybė visada priklauso nuo kliento poreikių bei biudžeto. Vonios baldai gali atspindėti bet kokią epochą, dvelkti prabanga, ar spalvingumu – viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Klientams, kuriuos riboja plotas, visada surasiu išeitį, kad esama erdvė būtų išnaudota kokybiškai.

Jeigu gyvenate nuosavame erdviame name, tikėtina, jog Jūsų vonios kambarys yra didesnis, todėl turite daugiau vietos jo dizaino sprendimų galimybėms. Tačiau gyvenantieji butuose, dažniausiai tenkinasi labai nedidele vonios kambario patalpa. Tokiame vonios kambaryje renkantis baldus iš salono dažniausiai reikia rinktis tarp funkcionalumo ir talpumo, nes masinės prekybos baldai nėra pilnai pritaikyti kiekvienam vonios kambariui ir negali efektyviai išnaudoti kiekvieno kvadratinio centimetro. Šioje situacijoje geresnis variantas yra nestandartiniai vonios baldai, kurie bus pritaikyti tiek pagal Jūsų plotą, tiek pagal Jūsų poreikius. Tai pavyksta pasiekti, nes vonios baldų gamybos procese baldai yra projektuojami atsižvelgiant į kliento vonios patalpos išmatavimus ir formas. Taip išnaudojamos nišos į kurias galbūt nepavyktų rasti masinės gamybos baldų, o siauresnės vonios spintelės palieka pakankamai vietos saugiam ir patogiam vonios kambario naudojimui.

Tačiau reikia nepamiršti, kad vonios baldų gamyba pagal individualų užsakymą ne kiekvienam bus tinkamiausias variantas. Nestandartinių baldų kaina beveik visada bus didesnė negu masinės prekybos baldų, o ilgas gamybos laikas netiks žmonėms ieškantiem greito sprendimo.

Jeigu turite mažamečių vaikų, Jums reikia apgalvoti kur bus dedamos valymo priemonės ar kitos nuodingos medžiagos. Paprasčiausias variantas yra susiprojektuoti bent vieną sunkiai pasiekiamą spintelę arba naudoti nuo vaikų apsaugančius spintelių užraktus.

Vonios baldus pagal individualius užsakymus gaminu jau daugiau negu 10 metų, tad skambinkite ir remdamasis savo patirtimi, sugalvosiu Jums optimalų sprendimą, kaip estetiškai ir ergonomiškai įsirengti ir nedidelę vonios zoną.

Atliekamos paslaugos:

Plokštes, kurias naudoju vonios baldų gamybai, galite išsirinkti čia.

El. paštas

baldai@birmanas.lt

2024 © Ričardas Birmanas