Ričardas Birmanas

Lentynų gamyba pagal užsakymą Vilniuje


Prieš pradedant gaminti baldus visada reikia apgalvoti kokia bus naujo baldo paskirtis. Lentynų gamyba ne išimtis, nes tik žinant aiškią lentynos paskirtį galima suprojektuoti baldą, kuris atitiktų jūsų lūkesčius. Jeigu reikalinga nauja knygų lentyna, tai ją galima suprojektuoti pagal turimų knygų matmenis, tada ji tikrai suteiks didžiausią naudą.

Lentynos pastatymo ar pakabinimo vieta taip pat laibai svarbi, nes ne visos sienos yra vienodos, o kabinti lentyną ant gipso kartono sienos, gali būti pavojinga arba net neįmanoma.

Atsižvelgę į sienų tvirtumą nuspręskite ar projektuojama lentyna bus pakabinama, ar pastatoma. Jeigu naujoje lentynoje planuojate laikyti mažai naudojamus ir palyginus lengvus daiktus, galima rinktis pakabinamą lentyną. Tačiau jeigu lentyna visada bus pilna knygų ar kitokių sunkių daiktų dėl jūsų saugumo patarčiau rinktis pastatomą lentyną, kuri bus dar ir prie sienos pritvirtinta. Šis variantas bus ir saugesnis, ir ilgaamžiškesnis.

Turint visus atsakymus telieka tik išsirinkti patinkančią baldinę plokštę bei aptarti detales, suderinti projektą ir pradėti gaminti lentyną.

Atliekamos paslaugos:

Plokštes iš kurių aš gaminu lentynas galite išsirinkti čia.

2024 © Ričardas Birmanas