Ričardas Birmanas

Nestandartinių baldų gamyba pagal užsakymą Vilniuje


Keliatės į naujus namus? O gal tiesiog norite pasikeisti baldus? Galiu jums padėti įgyvendinti svajones. Pagal jūsų poreikius, norus ir galimybes padėsiu surasti tinkamiausią sprendimą. Baldus gaminu jau daugiau nei 10 metų, tačiau mokymosi ir tobulėjimo procesas vyksta kasdien, nes atsiranda ne tik naujų technologinių sprendimų ar medžiagų, bet ir gyvenimo tempas ar besikeičiantis baldų funkcionalumo poreikis skatina domėtis naujausiomis galimybėmis.

Baldų gamybos procesas reikalauja daug žinių ir patirties, nes projektuojant kiekvieną baldą reikia suprasti kliento poreikiu ir surasti tinkamiausią sprendimą. Baldų gamyba pagal užsakymą žmonėms, kurie gyvena mažesniuose butuose, suteikia galimybę efektyviai išnaudoti turimą vietą. Tai pasiekiama, nes nestandartiniai baldai gali išnaudoti pilnai erdvę į kurią baldai iš salono arba netilptų, arba paliktų neišnaudotos vietos. Taip pat ne visos žmonių reikmėms atsiranda masinės prekybos baldų.

Teikiamos paslaugos:

Nestandartinių baldų gamyboje naudoju tik kokybiškas baldines plokštes ir furnitūrą:

Buitinė technika

Prieš projektuojant virtuvę, svarbu žinoti, kokią buitinę techniką integruosime: jau turimą, laisvai pastatomą ar įmontuojamą.

El. paštas

baldai@birmanas.lt

2021 © Ričardas Birmanas